Odtrucie alkoholowe – wstęp do trzeźwości

Wychodzenie z nałogu alkoholowego jest trudne, ale warte tego, aby spróbować. Cena, jaką płaci się za uzależnienie od alkoholu, jest niezwykle wysoka. Alkoholik traci bardzo często najbliższych, pracę i często własną godność. Powrót do trzeźwości, odzyskanie, a właściwie rozpoczęcie już nowego życia, bez zgubnego nałogu, ułatwić może detoks alkoholowy. To pierwszy etap, którym ma na celu oczyszczenie organizmu ze zbędnych toksyn, resztek alkoholu. Odtrucie alkoholowe nie jest łatwy okresem w życiu alkoholika. Odstawienie alkoholu po długich ciągach alkoholowych, kiedy w organizm wtłaczane były regularnie i w sporej ilości różnoprocentowe trunki, powoduje jego „bunt”. Mogą pojawić się drgawki, bóle mięśni i ciała, biegunki, wymioty. Serce ma zaburzony rytm pracy. Nierzadko też dochodzi lęk, niepokój, rozdrażnienie, zaburzenie osobowości. Dlatego na detoks alkoholowy najlepiej zdecydować się w profesjonalnym ośrodku leczenia uzależnień. Specjalistyczna opieka lekarzy, pielęgniarek i terapeutów pozwala złagodzić efekty uboczne zespołu abstynencyjnego.

Detoks alkoholowy – cena

W ramach ceny za odtrucie alkoholowe proponujemy szeroki pakiet pomocy. Stan pacjenta monitorowany jest przez profesjonalną kadrę medyczną od momentu przekroczenia przez pacjenta progu naszego ośrodka leczenia uzależnień. Po detoksie alkoholowym można zacząć zastanawiać, co dalej zrobić ze swoim życiem. Wzmocniony organizm może podjąć trud zmagania się z uzależnieniem fizycznym. W pracy nad uzależnieniem psychicznym pomóc mogą terapeuci specjalizujący się w leczeniu uzależnień. Odtrucie alkoholowe jest doskonałą okazją do tego, aby zapoczątkować powrót do normalności.

Chcesz dowiedzieć się,

Co mieści się w cenie detoksu alkoholowego?
  • Opieka lekarska, pielęgniarska i psychologiczna.
  • Pełny zakres badań laboratoryjnych oraz USG, EKG i innych, jeśli zajdzie taka konieczność.
  • Farmakoterapia dostosowana do potrzeb pacjenta.
  • Konsultacja lekarzy specjalistów – jeśli będzie taka potrzeba.
  • Kontynuowanie leczenia w ramach dalszej oferty medycznej i terapeutycznej.

 jaka jest cena za detoks alkoholowy? Zadzwoń lub napisz do nas!  Pamiętaj, że skorzystanie z ekspresowego odtrucia alkoholowego w niskiej cenie, oferowanego przez niektóre placówki, może okazać się bardzo niebezpieczne w skutkach. Zbyt szybkie obniżanie poziomu alkoholu we krwi nierzadko kończy się poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.