Detoks alkoholowy – Aleksandrów Kujawski

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zaprasza wszystkich mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego zmagających się z problemem alkoholowym na terapię detoksyfikacyjną. Prowadzony przez naszych specjalistów detoks alkoholowy pozwala na kontrolowane przerwanie ciągu alkoholowego i stanowi punkt wyjścia do rozpoczęcia właściwego leczenia.

W momencie, w którym osoba uzależniona od alkoholu zda sobie sprawę z własnego problemu, znacznie wzrasta szansa na pokonanie nałogu. Potrzeba do tego jednak sporo silnej woli i wsparcia ze strony bliskich. Innym, równie istotnym aspektem jest kompleksowa opieka lekarska i terapeutyczna, którą pragniemy zaoferować w naszym ośrodku leczenia uzależnień. Oferujemy 3 do 5-dniowy detoks alkoholowy, podczas którego pacjent poddawany jest kuracji farmakologicznej, poprzedzonej zestawem badań lekarskich. Jednocześnie, osobie uzależnionej podawane są elektrolity, a jej organizm zostaje odpowiednio odżywiony i nawodniony. Pozwala to odbudować gospodarkę wodno-elektolitową i wzmocnić ciało osłabione nadmiernym spożywaniem alkoholu.

Detoks alkoholowy w ośrodku Agnus – zalety terapii:

  • 3 – 5-dniowa kuracja detoksykacyjna pod opieką doświadczonych specjalistów,
  • komplet badań lekarskich i laboratoryjnych,
  • kuracja dopasowana do indywidualnych wymogów pacjenta,
  • detoks w komfortowym, nowoczesnym ośrodku odwykowym,
  • miła atmosfera, pełna anonimowość,
  • spokojna lokalizacja na obrzeżach Poznania.

Nasi pacjenci nie muszą obawiać się, że ktokolwiek dowie się o leczeniu w ośrodku. Nie przekazujemy danych osobowych do żadnych zewnętrznych rejestrów, dlatego osoby przebywające na detoksie alkoholowym mają gwarancję dyskrecji i poufności. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że detoks alkoholowy jest warunkiem koniecznym do zachowania trzeźwości, niezbędnej do rozpoczęcia właściwej terapii.

Odtruwanie alkoholowe – Aleksandrów Kujawski

Mieszkasz w Aleksandrowie Kujawskim i chcesz rozpocząć detoks alkoholowy? Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Wybierz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu, pokonaj swój nałóg i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem.

 

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami