Detoks narkotykowy Mogilno

Problem z uzależnieniem od napojów wysokoprocentowych znany jest już od wieków. Za to sposoby leczenia tej choroby cały czas się zmieniają po to, aby osobom zmagającym się z tym nałogiem ulżyć jak najszybciej, a jednocześnie, a może przede wszystkim efektywnie. AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia proponuje mieszkańcom Mogilna kompleksowy detoks alkoholowy, który jest wstępem do dalszej terapii, jaka odbywa się w tej placówce. To właśnie tutaj, dzięki pomocy lekarzy, pielęgniarek oraz psychoterapeutów o ogromnym doświadczeniu i wiedzy w tym zakresie można rozpocząć nowe życie z dala od nałogu.

Warto zacząć od tego, kiedy właściwie należy rozważyć przejście przez detoks alkoholowy. Jest kilka czynników, po których pojawieniu się warto wziąć pod uwagę taką opcję:
  • silne objawy związane z odstawieniem alkoholu, takie jak drgawki, wymioty, napady padaczkowe, omamy słuchowe i wzrokowe, zaburzenia rytmu serca;
  • długi ciąg alkoholowy, z którego samemu wyjść jest bardzo trudno bądź jest to w zasadzie niemożliwe;
  • pojawienie się chorób spowodowanych długim spożywaniem napojów wysokoprocentowych;
  • odwodnienie i osłabienie organizmu chorego;
  • niedożywienie pacjenta;
  • łączenie spożywania alkoholu z innymi używkami, jak choćby narkotyki, co może prowadzić nawet do zagrożenia życia.

W przypadkach takich jak wymienione wyżej detoks jest właściwie niezbędny do tego, aby pacjent był w stanie rozpocząć terapię. Trwa on od zazwyczaj od trzech do pięciu dni i poprzedzony jest badaniem lekarskim. Cały proces również odbywa się pod nadzorem przeszkolonego personelu, w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach, dzięki czemu zarówno chory, jak i jego lub jej najbliżsi mogą mieć całkowitą pewność, że wszystko przebiegnie w sposób bezpieczny. W czasie trwania detoksu alkoholowego pacjent nie tylko otrzymuje niezbędne witaminy oraz składniki mineralne, ale jego ciało jest również nawadniane i odtruwane z nagromadzonych przez lata toksyn. Ponadto, chory otrzymuje również leki, które pomagają w walce z zespołem abstynencyjnym oraz wyciszają.

AGNUS gwarantuje pacjentom swojego ośrodka z Mogilna pełną anonimowość na każdym etapie leczenia, a także komfort przebywania w placówce świetnie wyposażonej oraz wygodnej. Co warto zaznaczyć, detoks alkoholowy jest dopiero pierwszym krokiem do odzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem, ale pomaga chorym odzyskać radość z życia i chęć do działania – bez nieprzyjemnych objawów spowodowanych zatruciem organizmu przez toksyny.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami