Detoks alkoholowy Lublin

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zaprasza wszystkie uzależnione osoby z Lublina i okolic do skorzystania z naszej oferty terapeutycznej. Oferujemy detoks alkoholowy oraz kompleksową terapię leczenia uzależnień w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym ośrodku na obrzeżach Poznania. Rodzinna atmosfera i opieka doświadczonych specjalistów, to większa szansa na wyjście z nałogu i odzyskanie pełnej kontroli nad swoim życiem.

Osoby uzależnione, niezależnie od rodzaju nałogu, bardzo często mają ogromny problem z uznaniem swojego problemu. Za wszelką cenę starają się wyprzeć ze świadomości fakt, że nie mają kontroli nad własnym nałogiem, nawet jeśli ich otoczenie nieustannie zwraca im na to uwagę. Nieprzyznawanie się przed samym sobą do uzależnienia od alkoholu ma szczególnie destrukcyjny wpływ na psychikę alkoholika – prowadzi bowiem do coraz większego zagłębiania się w nałóg. Dopiero zrozumienie powagi sytuacji, w jakiej znalazł się alkoholik, daje mu szansę na wyjście z nałogu i zmianę swojego dotychczasowego życia. Pierwszym, niezbędnym do wykonania krokiem jest w takiej sytuacji detoks alkoholowy. Odtruwanie wykonywane w naszym ośrodku w Poznaniu pozwoli Ci przerwać ciąg alkoholowy i oczyścić swój organizm z toksycznych substancji.

Zalety detoksu alkoholowego:

  • kontrolowane zakończenie ciągu alkoholowego,
  • oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych substancji,
  • odzyskanie lepszego samopoczucia,
  • wyciszenie organizmu,
  • złagodzenie skutków zespołu odstawienniczego,
  • wzmocnienie, odżywienie i nawodnienie organizmu,
  • regulacja gospodarki wodno-elektrolitowej,
  • kompleksowa diagnostyka pacjenta,
  • spełnienie warunku trzeźwości, niezbędnego o rozpoczęcia właściwej terapii.

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus zlokalizowany jest w dyskretnej okolicy, przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu. Położony w otoczeniu lasów i jezior, zapewnia pełną dyskrecję i anonimowość, gwarantując komfortowe warunki do walki z nałogiem alkoholowym. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, umiejący znaleźć odpowiednie metody w leczeniu różnych stadiów uzależnienia alkoholowego. Zaletą detoksu alkoholowego prowadzonego w naszym ośrodku jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Kuracja prowadzona jest z uwzględnieniem takich czynników, jak wiek osoby uzależnionej, stan jej zdrowia, stadium zaawansowania choroby alkoholowej i inne. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom optymalną formę terapii, zwiększając ich szansę na wyście z nałogu alkoholowego.

Odtruwanie alkoholowe

Na przestrzeni naszej wieloletniej działalności, pomogliśmy tysiącom osób z całej Polski odzyskać wewnętrzną równowagę i skutecznie wyjść z nałogu alkoholowego. Również wielu pacjentów z Lublina oraz okolicznych miejscowości przekonało się, jak wiele w ich życiu może zmienić detoks alkoholowy i późniejsza właściwa terapia. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym ośrodkiem już dziś – dołącz do wielu zadowolonych pacjentów, którzy odzyskali kontrolę nad swoim życiem, dzięki naszej terapii antyalkoholowej.

Ocena 5 / 5. Głosy: 5

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami