Detoks alkoholowy Wrocław

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS oferuje pomoc w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób z Wrocławia i okolic, które pragną wyjść z nałogu i rozpocząć nowe, wolne od alkoholu życie. W naszym nowoczesnym dyskretnie położonym na obrzeżach Poznania ośrodku zajmujemy się odtruciami alkoholowymi oraz terapią uzależnień.

Odtruwanie alkoholowe dla mieszkańców Wrocławia

Uznanie problemu alkoholowego i przyznanie się przed samym sobą, że uzależnienie dotyczy także nas samych, to pierwszy krok do wyjścia z nałogu i zmiany swojego dotychczasowego życia. Osoby decydujące się na rozpoczęcie terapii uzależnień różni bardzo wiele, łączy jedno: każda z nich na pewnym etapie swojego życia uznała, że chce coś zmienić, podejmując walkę o wyjście z nałogu. Właśnie z myślą o takich osobach powstał nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień. Na detoks alkoholowy oraz terapię uzależnień przyjmujemy osoby z całej Polski, zapewniając im profesjonalną opiekę terapeutyczną i lekarską. Pobyt w naszym ośrodku wielu osobom z Wrocławia i okolic umożliwił wyjście z nałogu alkoholizmu, a odtruwanie alkoholowe stało się punktem wyjścia do rozpoczęcia właściwej terapii.

Podstawowe cele detoksu alkoholowego:

  • zakończenie ciągu alkoholowego,
  • odtrucie organizmu i oczyszczenie go z toksyn,
  • złagodzenie skutków zespołu abstynencyjnego, czyli psychofizycznych konsekwencji odstawienia alkoholu przez osobę uzależnioną,
  • przywrócenie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu, poprzez dostarczenie mu niezbędnych składników odżywczych i witamin,
  • motywacja do rozpoczęcia właściwej terapii oraz zmian własnego życia.

Decydując się na detoks alkoholowy w naszym ośrodku, powalasz otoczyć się opieką wykwalifikowanych lekarzy i najlepszych specjalistów z dziedziny leczenia uzależnień. Jeśli zamieszkujesz Wrocław lub okolice, chcesz skorzystać z naszej oferty i podobnie jak wiele innych osób wyjść z nałogu alkoholowego, zapewnimy Ci pełną dyskrecję i anonimowość. Nasi pacjenci nie figurują w żadnych rejestrach, a ich dane osobowe nie wydostają się poza mury ośrodka. Każdej osobie zapewniamy indywidualny detoks alkoholowy i terapię dostosowaną do jej sytuacji życiowej, stadium zaawansowania nałogu oraz stanu zdrowia. Indywidualne podejście, obok wykwalifikowanej kadry oraz nowoczesnego zaplecza jest tym, co wyróżnia nas spośród podobnych ośrodków terapeutycznych – także tych, które znajdują się we Wrocławiu i okolicach.

Jak przebiega detoks alkoholowy?

Podstawowym celem odtrucia alkoholowego są przerwanie ciągu oraz oczyszczenie organizmu z toksyn i wzmocnienie go przed dalszą fazą leczenia. Detoks alkoholowy w naszym ośrodku trza zwykle 3-5 dni. W tym czasie dokonywana jest pełna diagnostyka stanu pacjenta, a jego organizm wzmacniany jest elektrolitami, składnikami odżywczymi oraz środkami farmakologicznymi, mającymi wyciszyć organizm pacjenta oraz łagodzić skutki zespołu abstynencyjnego.

Zapraszamy na detoks alkoholowy wszystkie uzależnione osoby z Wrocławia. Zapewniamy anonimowość, dyskrecję oraz skuteczne metody leczenia. Pozwól sobie pomóc i zgłoś się do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS.

Ocena 5 / 5. Głosy: 7

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami