Odtruwanie alkoholowe Kraków

Wszystkie osoby z Krakowa i okolic, zmagające się z uzależnieniem, mogą liczyć na pomoc oferowaną przez Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalną opiekę lekarską i terapeutyczną, zapewniając swoim pacjentom skuteczny detoks alkoholowy oraz terapię leczenia uzależnień. Pomogliśmy już tysiącom osób z całej Polski w odzyskaniu wewnętrznej równowagi i kontroli nad swoim życiem, jaką daje wyjście z nałogu alkoholowego. Z przyjemnością pomożemy i Tobie.

 

Osoby zmagające się z uzależnieniem alkoholowym bardzo często nie chcą przyznać, że są ofiarami nałogu. To właśnie uznanie problemu i przyznanie przed samym sobą, że jest się człowiekiem uzależnionym – choć niełatwe – pozwala rozpocząć skuteczną walkę o całkowite wyjście z nałogu. Pierwszym etapem walki o nowe życie jest odtrucie organizmu, czyli popularny detoks alkoholowy. W naszym ośrodku leczenia uzależnień trwa on od 3 do 5 dni. W trakcie detoksu pacjentowi podawane są środki farmakologiczne, mające na celu wyciszenie, uspokojenie oraz złagodzenie skutków odstawienia alkoholu. Jednocześnie, organizm nawadniany jest płynami oraz elektrolitami, co ma na celu przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej, zaburzonej u większości osób uzależnionych. Nasi pacjenci przez cały czas trwania detoksu alkoholowego mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarzy i terapeutów, dobierających program leczenia indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Dzięki temu każdy z naszych pacjentów może być pewien, że pomoc, jaka została mu udzielona, w pełni odpowiada jego indywidualnym potrzebom.

Przejście detoksu alkoholowego zazwyczaj jest pierwszym krokiem do całkowitego wyjścia z nałogu. Odtruwanie i oczyszczanie organizmu stanowi punkt wyjścia do dalszej terapii, zarówno indywidualnej, jak i grupowej. Tego rodzaju terapie również prowadzimy w naszym ośrodku. Posiadamy nowoczesne zaplecze przystosowane do prowadzenia zajęć, naszym atutem jest również lokalizacja – dyskretnie położony budynek na obrzeżach Poznania, otoczony lasami i jeziorami zapewnia naszym pacjentom dyskrecję i komfortowe samopoczucie, pozwalając się wyciszyć i odzyskać wewnętrzną równowagę.  

Decydując się na detoks alkoholowy w naszym ośrodku, otrzymujesz gwarancje dyskrecji i anonimowości. Twoje dane nie znajdą się z żadnym zewnętrznym rejestrze, a nasz personel zapewni Ci pełną opiekę na najwyższym poziomie, na każdym etapie pobytu u nas.

Kiedy rozpocząć detoks alkoholowy?

Decyzję o podjęciu leczenia i zgłoszeniu się na detoks alkoholowy pacjenci podejmują na bardzo różnych etapach swego uzależnienia. Bardzo często jest to jednak zaawansowane stadium choroby alkoholowej, która może prowadzić do takich reakcji, jak:

  • zaburzenia osobowości,
  • zakłócenia rytmu serca,
  • stany lękowe i depresja,
  • ogólne rozdrażnienie,
  • niepokój,
  • bezsenność,
  • majaczenie,
  • omamy słuchowe i wzrokowe,
  • padaczka, drgawki, utrata przytomności,
  • próby samobójcze.
Pamiętaj: im szybciej podejmiesz decyzję o zgłoszeniu się na leczenie, tym większe prawdopodobieństwo zahamowania rozwoju choroby alkoholowej.

Ocena 5 / 5. Głosy: 3

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami