Detoks alkoholowy Katowice

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS oferuje pomoc w leczeniu uzależnienia od alkoholu wszystkim osobom z Katowic oraz Górnego Śląska. Zapewniamy nowoczesne metody terapeutyczne, wykonując detoks alkoholowy oraz terapie leczenia uzależnień. U nas możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz na pomoc udzielaną przez najlepszych specjalistów. Zmień swoje życie i pokonaj uzależnienie razem z nami.

Odtruwanie alkoholowe – przebieg i korzyści

Jeśli po latach negowania swojego własnego problemu w końcu przyznasz, że jesteś osobą uzależnioną, która chce wyjść z nałogu i odzyskać utraconą przez alkohol kontrolę nad własnym życiem, uczynisz pierwszy krok do całkowitego wyjścia z nałogu. Z reguły jest to krok najważniejszy, gdyż tak trudno się na niego zdobyć. Żaden alkoholik nie chce przyznać się przed samym sobą, że problem niekontrolowanego picia, jest również jego problemem. Często, rozpoczęcie leczenia jest konsekwencją tragicznych zdarzeń życiowych lub poważnych problemów zdrowotnych. Odpowiednio szybkie dostrzeżenie problemu pozwala uniknąć tak dramatycznych sytuacji i zwiększa szanse na skuteczną terapię. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS położony jest na obrzeżach Poznania, w otoczeniu lasów i jezior. Ta przytulna i dyskretna sceneria znacznie sprzyja ogólnemu wyciszeniu oraz skutecznej walce z nałogiem. Nasz ośrodek zaprasza wszystkich uzależnionych mieszkańców Opola na detoks alkoholowy. Trwająca 3-5 dni terapia pozwala przerwać ciąg alkoholowy, oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia go za pomocą substancji odżywczych, witamin i kuracji farmakologicznej. Detoks alkoholowy przebiega pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, terapeutów i lekarzy, posiadających wieloletnie doświadczenie terapeutyczne. Ich wiedza i umiejętności oraz indywidualne podejście do pacjenta są bezcenne i znacznie zwiększają szansę na powodzenie walki z nałogiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek uzależnienia jest inny, dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na indywidualny detoks alkoholowy, dostosowany do ich potrzeb, stanu zdrowia czy stadium zaawansowania uzależnienia.

Jak przebiega detoks alkoholowy w ośrodku AGNUS?

Ośrodek AGNUS oferuje 3- do 5-dniowy detoks alkoholowy, pozwalający na stopniowe odzyskiwanie kontroli nad własnym życiem przez całkowite oczyszczanie organizmu z toksyn. W trakcie odtruwania pacjent przechodzi pełną diagnostykę stanu zdrowia. Kompleksowe badania pozwalają określić stan zdrowia i wdrożyć odpowiednie metody kuracji odżywczej i farmakologicznej. W czasie detoksu pacjentowi podawane są leki mające na celu wyciszenie i złagodzenie psychofizycznych skutków odstawienia alkoholu. Jednocześnie, organizm pacjenta jest nawadniany płynami oraz substancjami odżywczymi, których tak bardzo brakuje w codziennej diecie alkoholika. Efektem jest przywrócenie właściwej gospodarki wodno-elektrolitowej oraz gotowość do rozpoczęcia właściwej terapii uzależnień, którą również przeprowadzamy w naszym ośrodku. Zalety detoksu alkoholowego:
  • pełna regeneracja organizmu,
  • odtrucie i oczyszczenie z toksycznych substancji,
  • lepsze samopoczucie,
  • przerwanie ciągów alkoholowych,
  • przygotowanie do właściwej terapii,
  • złagodzenie skutków zespołu abstynencyjnego,
  • wykonanie pierwszego ważnego kroku w stronę odzyskania kontroli nad własnym życiem.
Mieszkasz w Katowicach i zdecydowałeś się na podjęcie walki z nałogiem? Chcesz wyjść z uzależnienia i przestać pić? Czekamy na Ciebie w naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu.

Ocena 5 / 5. Głosy: 5

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami