Detoks Alkoholowy – Brodnica

Wychodzenie z alkoholowego nałogu to żmudny, nierzadko wieloletni, niepozbawiony wyrzeczeń proces. Wsparcie bliskich oraz profesjonalnych terapeutów jest niezbędne, by pokonać chorobę alkoholową. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zachęca wszystkich uzależnionych od alkoholu do zapisania się na detoks alkoholowy. Jeśli mieszkasz na terenie Brodnicy lub okolic, nasza oferta jest również dla Ciebie. Razem pokonamy Twój nałóg. Pierwszym krokiem do wyjścia z choroby alkoholowej jest przyjęcie do świadomości swojego uzależnienia. Alkoholicy mają z tym niemały problem i często oszukują samych siebie, twierdząc, że kontrolują swój nałóg. Życie pokazuje, że takie myślenie jest zgubne i prowadzi do nieszczęść. Prawdziwa walka z uzależnieniem rozpoczyna się więc w chwili, kiedy alkoholik uzna swój problem i podejmie decyzję o rozwiązaniu go. Pierwszy etap stanowi detoks alkoholowy, czyli przerwanie ciągu pijackiego, najlepiej w kontrolowanych warunkach. W naszym ośrodku w Poznaniu, osoby uzależnione otaczane są profesjonalną opieką i wsparciem lekarzy oraz terapeutów, dzięki czemu znacznie łatwiej przerwać im alkoholowy ciąg, przy jednoczesnym złagodzeniu skutków zespołu abstynencyjnego, takich jak:
  • ból mięśni i stawów,
  • gorączka,
  • podwyższone ciśnienie tętnicze krwi,
  • napady paniki i agresji,
  • padaczka alkoholowa,
  • stany lękowe, zaburzenia osobowości,
  • omamy wzrokowe i słuchowe,
  • skurcze mięśni i wiele innych dolegliwości, typowych dla przerwania ciągu.
Jeśli chodzi o detoks alkoholowy, terapia w naszym ośrodku ma charakter indywidualny. Oznacza to, że kuracja farmakologiczna dopasowana jest do wymogów osoby uzależnionej, takich jak jej stan zdrowia, stadium uzależnienia, wiek, ogólna kondycja psychofizyczna. Dzięki temu detoks alkoholowy nie tylko przebiega łagodniej, ale daje też większe szanse na sukces właściwej terapii. Nasi pacjenci mogą liczyć na pełną anonimowość i dyskrecję. Lokalizacja ośrodka – w zacisznej okolicy, przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu, w otoczeniu drzew i zieleni, pomaga się wyciszyć i odzyskać wewnętrzną równowagę. Zatrudnieni u nas lekarze i terapeuci, to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów posiadających liczne certyfikaty. Ich wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień jest dla naszych pacjentów gwarancją najwyższego standardu opieki oraz cennego wsparcia.

Odtruwanie alkoholowe – Brodnica

Pamiętaj – detoks alkoholowy pomaga Ci oczyścić swój organizm z toksyn i osiągnąć pełną trzeźwość, będącą warunkiem rozpoczęcia dalszej, właściwej terapii leczenia uzależnień. Mieszkasz w Brodnicy i potrzebujesz fachowego wsparcia w walce ze swoim nałogiem? Skontaktuj się z nami i zapisz na terapię już teraz.  

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami