Detoks alkoholowy Opole

Podjąłeś decyzję o wyjściu z nałogu alkoholizmu? Chcesz zmienić swoje życie i raz na zawsze zakończyć alkoholowy koszmar swój i swoich bliskich? Szukasz profesjonalnego ośrodka terapeutycznego, w którym otrzymasz należną Ci pomoc? Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS zaprasza wszystkie osoby uzależnione z Opola i okolic na detoks alkoholowy i terapię uzależnień.

Uznanie samego siebie za osobę uzależnioną od alkoholu nie jest łatwe. Nawet kiedy wszyscy dookoła zwracają uwagę na problem alkoholizmu u danej osoby, sam uzależniony zwykle nie dostrzega, w jak głębokim stadium nałogu tkwi. Dopiero przyznanie przed samym sobą: „tak, jestem osobą uzależnianą”, do którego dochodzi często w tragicznych okolicznościach, może stanowić punkt wyjścia do rozpoczęcia skutecznej terapii i zmiany swojego życia na lepsze.

Odtruwanie alkoholowe – etapy i przebieg leczenia

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą w Poznaniu, od lat pomaga mieszkańcom Opola i innych polskich miast w odzyskaniu życiowej równowagi, jaką daje wyjście z uzależnienia alkoholowego. W naszym nowoczesnym, położonym w spokojnej okolicy ośrodku, doświadczeni specjaliści i lekarze prowadzą terapie uzależnień oraz detoks alkoholowy, będący pierwszym krokiem do rozpoczęcia właściwego leczenia. Jeśli chcesz przestać pić i szukasz pomocy w trudnej walce z nałogiem, skontaktuj się z nami! W ramach 3- lub 5-dniowego detoksu alkoholowego zapewniamy swoim pacjentom:

 • kompletne wsparcie terapeutyczne i lekarskie wraz z pełną diagnostyką pacjenta,
 • przerwanie ciągu alkoholowego,
 • przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej i oczyszczenie organizmu z toksyn,
 • wzmocnienie organizmu płynami, witaminami i substancjami odżywczymi,
 • podanie środków farmakologicznych, które wyciszają i łagodzą psychiczne i fizyczne skutki zespołu abstynencyjnego,
 • przygotowanie do rozpoczęcia dalszej terapii.

Detoks alkoholowy – dlaczego warto?

W odróżnieniu od wielu innych ośrodków leczenia uzależnień funkcjonujących w całej Polsce my postawiliśmy na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda z osób trafiających na detoks alkoholowy jest inna i wymaga dedykowanych metod leczenia. Przebieg odtrucia alkoholowego oraz jego czas trwania, uzależnione są od takich czynników, jak m.in.: stan zdrowia pacjenta, wiek czy stadium zaawansowania nałogu. Nasza kadra to wykwalifikowani lekarze i terapeuci, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu. W zależności od potrzeb detoks alkoholowy może trwać wspomniane wcześniej 3 do 5 dni i przynosi następujące korzyści:

 • kontrolowane przerwanie ciągu alkoholowego,
 • oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji,
 • regenerację i odpoczynek,
 • lepsze ogólne samopoczucie,
 • poprawę kondycji psychicznej i fizycznej,
 • gotowość do rozpoczęcia właściwej terapii uzależnień (spełnienie niezbędnego warunku o trzeźwości).

Jeśli mieszkasz w Opolu lub okolicach i chcesz zmienić swoje życie, wychodząc raz na zawsze z nałogu alkoholowego, zgłoś się do nas. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu to gwarancja najlepszej, specjalistycznej opieki oraz nowoczesnych metod terapeutycznych. Przekonaj się sam i odzyskaj kontrolę nad własnym życiem już dziś.

Ocena 5 / 5. Głosy: 9

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami