Detoks alkoholowy Warszawa

Wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic, zmagającym się problemem uzależnienia od alkoholu, Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu oferuje leczenie odwykowe i terapię uzależnień. W naszym ośrodku masz szansę na skuteczny detoks alkoholowy oraz nowoczesną, wartościową terapię, która pomoże Ci odrzucić alkohol i w pełni odzyskać kontrolę nad swoim życiem po wyjściu z uzależnienia.

Dopóki osoba uzależniona od alkoholu nie przyzna przed samym sobą, że nałóg jest jej realnym problemem, dopóty nie ma szans na wyjście z uzależnienia. Dopiero uznanie problemu, połączone ze szczerym i silnym postanowieniem wyjścia z nałogu, pozwala na rozpoczęcie terapii i zakończenie jej sukcesem. O tym, że nie jest to łatwe, przekonujemy się każdego dnia, widząc osoby uzależnione w swoim otoczeniu. Jeśli zamieszkujesz Warszawę lub okolice i chcesz radykalnie zmienić swoje życie, wychodząc z uzależnienia, zapraszamy do nas. W komfortowych warunkach nowoczesnego doskonale wyposażonego ośrodka przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz właściwą terapię uzależnień, opartą na nowoczesnych, skutecznych metodach.

Detoks alkoholowy stanowi punkt wyjścia do rozpoczęcia właściwej terapii. Zwykle trwa on od 3 do 5 dni i ma na celu kontrolowane przerwanie ciągu alkoholowego wraz ze zdiagnozowaniem stanu pacjenta oraz wzmocnieniem i wyciszeniem jego organizmu. Jednocześnie odtruwanie alkoholowe stanowi niezbędny warunek do tego, aby osoba uzależniona od alkoholu mogła rozpocząć właściwą terapię, która musi przebiegać w absolutnej trzeźwości.

Zgłaszając się na detoks w naszym ośrodku terapeutycznym, masz szansę:

  • przerwać ciąg alkoholowy,
  • wzmocnić swój organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych,
  • ustabilizować gospodarkę wodno-elektrolitową, zaburzoną przez nadużywanie alkoholu,
  • odzyskać dobre samopoczucie,
  • wyciszyć swój organizm
  • ograniczyć konsekwencje tzw. zespołu abstynencyjnego,
  • rozpocząć właściwą terapię w trzeźwości.

Indywidualny detoks alkoholowy

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus zlokalizowany jest w spokojnej okolicy na obrzeżach Poznania. Położony w otoczeniu zieleni i jezior, daje osobom uzależnionym szansę na wyciszenie się i odzyskiwanie wewnętrznej równowagi bez alkoholu. Nasi pacjenci w trakcie trwania detoksu alkoholowego oraz terapii, mogą skorzystać z nowoczesnego zaplecza oraz pomocy doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów: lekarzy i terapeutów. Jednocześnie, gwarantujemy każdej osobie, która się do nas zgłosi, pełną dyskrecję i anonimowość. Twoje dane nie zostaną przekazane do żadnego zewnętrznego rejestru, pozostając w naszej bazie, wyłącznie na użytek ośrodka. W trakcie prowadzonej działalności wielokrotnie pomagaliśmy osobom z całej Polski – w tym także z Warszawy i okolic – w rzuceniu nałogu alkoholowego i w odzyskaniu pełniej kontroli nad własnym życiem.

Zarówno detoks alkoholowy, jak i późniejsza terapia, prowadzone są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb terapeutycznych naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby, które zgłaszają się do nas na detoks, mają różne doświadczenia związane z nadużywaniem alkoholu, a stadium ich uzależnienia jest zróżnicowane. Właśnie dlatego, nasi lekarze i terapeuci do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, zarówno jeśli chodzi o dobór metod leczenia, jak i w kwestii wyboru prowadzonej terapii.

Ocena 5 / 5. Głosy: 7

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami