Detoks alkoholowy Białystok

Wszystkie osoby z Białegostoku, zmagające się z uzależnieniem od alkoholu, zapraszamy na detoks alkoholowy do naszego ośrodka. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus oferuje nowoczesne, skuteczne metody walki z chorobą alkoholową, prowadząc detoks oraz terapię uzależnień. Zgłoś się do nas i przekonaj na własnym przykładzie, że wyjście z nałogu alkoholowego jest możliwe. Zapewniamy dyskrecję, anonimowość oraz metody terapeutyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Osoby uzależnione – zarówno od alkoholu, narkotyków, hazardu, jak i zmagające się z wieloma innymi nałogami – bardzo często mają poważny problem z akceptacją faktu, iż utraciły kontrolę nad własnym życiem z powodu uzależnienia. W ich własnej opinii wszystko jest przecież pod kontrolą, a rodzina i bliscy, „szukają dziury w całym” lub po prostu „przesadzają”. Niestety, takie podejście prowadzi zazwyczaj do eskalacji problemu i coraz większego zagłębiania się w problem uzależnienia. W takich warunkach nie ma szans na skuteczny detoks alkoholowy ani terapię, prowadzącą do wyjścia z nałogu. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż tylko przyznanie się przed samym sobą do własnych słabości, może być podstawą do pokonania choroby. Dopiero uświadamiając sobie, jak poważny ma problem, osoba uzależniona ma szansę podjąć działania, prowadzące do pokonania swojej słabości. Pierwszym krokiem do całkowitego wyjścia z uzależnienia, jest detoks alkoholowy.

W naszym poznańskim ośrodku przeprowadzamy odtruwanie, pozwalające na przerwanie ciągu alkoholowego w kontrowanych warunkach, pod opieką doświadczonych specjalistów. Detoks alkoholowy trwa zwykle 3-5 dni i obejmuje:

Wyjście z uzależnienia

  • kompleksową diagnostykę pacjenta, wraz z zestawem niezbędnych badań lekarskich,
  • wzmocnienie organizmu osoby uzależnionej oraz jego odpowiednie nawodnienie,
  • wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, poprzez podanie płynów i elektrolitów,
  • kurację farmakologiczną, pozwalającą na wyciszenie i złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego.

Tym, co wyróżnia nasz ośrodek spośród wielu innych, podobnych instytucji, jest indywidualne podejście do pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby przebywające na terapii odwykowej otrzymały pomoc w pełni odpowiadającą ich zapotrzebowaniu. Podejmowane działania w zależności od stadium zaawansowania uzależnienia, wieku i stanu zdrowia pacjenta, pozwalają na skuteczne i efektywne odtruwanie alkoholowe i umożliwiają rozpoczęcie właściwej terapii antyalkoholowej w trzeźwości.

Kolejnym powodem, dla którego tak wiele osób z Białegostoku oraz innych rejonów Polski decyduje się na terapię detoksykacyjną, jest gwarancja dyskrecji i pełnej anonimowości. Nie musisz obawiać się, że Twoje dane przedostaną się do jakichkolwiek zewnętrznych rejestrów i że ktokolwiek dowie się o fakcie przebywania na leczeniu w naszym ośrodku. Chcesz pokonać uzależnienie i odzyskać kontrolę nad swoim życiem? Jeszcze jest czas! Skontaktuj się z nami i zgłoś na detoks alkoholowy do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu już dziś.

Ocena 5 / 5. Głosy: 6

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami