Detoks alkoholowy – Włocławek

Wszystkich mieszkańców Włocławka zmagających się z uzależnieniem od alkoholu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty terapeutycznej. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu oferuje detoks alkoholowy w komfortowych, dyskretnych warunkach, w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym w spokojnej części miasta. Zgłoś się do nas już dziś!

Problemem osób zmagających się z uzależnieniem od alkoholu jest fakt, iż rzadko dopuszczają do siebie, w jak dramatycznej sytuacji się znajdują. Tymczasem, jedyną szansą na skuteczną walkę z nałogiem jest uświadomienie sobie własnego problemu i podjęcie działań, mających an celu jego rozwiązanie. Pierwszym krokiem jest przerwanie ciągu pijackiego, czyli detoks alkoholowy. W naszym ośrodku detoks alkoholowy trwa zwykle od 3 do 5 dni. Na odtrucie składają się następujące elementy:

  • pełna diagnostyka stanu zdrowia pacjenta (badania laboratoryjne),
  • kuracja farmakologiczna (leki przeciwbólowe, uspokajające, nasenne, obniżające ciśnienie),
  • nawodnienie i wzmocnienie organizmu (elektrolity, składniki odżywcze).

Efektem przejścia detoksu alkoholowego jest oczyszczenie organizmu z toksyn i osiągnięcie pełnej trzeźwości, umożliwiającej rozpoczęcie właściwego leczenia.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus to nowoczesna, komfortowo wyposażona placówka leczniczo-terapeutyczna, w której osoby zmagające się z problemem alkoholowym, jak i z innymi uzależnieniami, znajda profesjonalną pomoc i wsparcie w walce z nałogiem. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, tworzą ją lekarze i terapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Każdy detoks alkoholowy przeprowadzany jest według indywidualnego schematu – dostosowanego do stanu zdrowia, stadium uzależnienia i innych parametrów oraz wymogów pacjenta.

Odtruwanie alkoholowe we Włocławku

Osoby przebywające w naszym ośrodku, oprócz indywidualnych metod terapii, mogą liczyć także na pełną dyskrecję oraz anonimowość. Chronimy dane osobowe naszych pacjentów i nie przekazujemy ich do zewnętrznych rejestrów. Jeśli sam nie poinformujesz nikogo o swoim pobycie w ośrodku odwykowym, możesz być pewny, że zachowamy to w tajemnicy.

Mieszkasz we Włocławku lub innym mieście na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Chcesz rozpocząć walkę z nałogiem? Zapisz się na detoks alkoholowy w naszym prywatnym ośrodku odwykowym w Poznaniu. Gwarantujemy komfortowe warunki oraz optymalne metody terapeutyczne dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ocena 5 / 5. Głosy: 14

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami