Detoks alkoholowy Szczecin

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie alkoholizmu, wykorzystując najlepsze oraz sprawdzone metody trwałego wychodzenia z nałogu. Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania pacjentów, do naszej placówki przyjmujemy osoby z całej Polski, w tym między innymi ze Szczecina, proponując im odpowiednie warunki do przeprowadzenia detoksu alkoholowego i umożliwiając dalsze podjęcie leczenia psychoterapeutycznego.

W jaki sposób przebiega detoks alkoholowy w naszym ośrodku?

Picie alkoholu dzień po dniu sprawia, że w organizmie gromadzą się różnego rodzaju toksyny, przyczyniające się do zaburzeń gospodarki elektrolitowej, a także prowadzące do poważnych niedoborów witamin i minerałów. Osoby, które po wieloletnim spożywaniu wysokoprocentowych trunków pragną zerwać z nałogiem, muszą być świadome, że w ich leczeniu niezbędne będzie przeprowadzenie kompleksowego detoksu alkoholowego. Zdecydowanie się na odtruwanie jest jednym z podstawowych warunków do tego, aby rozpocząć właściwą terapię. To, jak długo będzie trwało odtrucie, zależy przede wszystkim od tego, przez jaki okres trwał ciąg alkoholowy, jak mocno jest zatruty organizm, a także, w jakim stanie fizycznym i psychicznym jest pacjent.

Oferowany przez nasz ośrodek detoks alkoholowy ma na celu:

  • zaprzestanie ciągu alkoholowego,
  • złagodzenie uciążliwych skutków, jakie mogą pojawić się na skutek zespołu abstynencyjnego (bóle głowy, drżenie rąk, nudności, wymioty, ogólne złe samopoczucie),
  • zmotywowanie do zmiany stylu życia,
  • rozpoczęcie lub kontynuowanie przerwanego leczenia.

Kiedy warto przeprowadzić detoks alkoholowy?

Specjalistyczne odtruwanie jest przeprowadzane najczęściej u osób znajdujących się w zaawansowanym stadium choroby alkoholowej, które nie są w stanie samodzielnie rozstać się z nałogiem. Nie jest łatwo poradzić sobie z głodem alkoholowym i objawami towarzyszącymi zespołowi abstynencyjnemu, dlatego odtrucie w profesjonalnym ośrodku to gwarancja, że o bezpieczeństwo pacjentów zadba wykwalifikowany personel. Odpowiednie przygotowanie osoby uzależnionej do zabiegu, jakim jest detoks alkoholowy, pozwala złagodzić uciążliwe objawy fizyczne i psychiczne, poprzez przetoczenie płynów, a także ewentualne podanie starannie dobranych środków farmakologicznych. Odtruwanie pozwala w znaczący sposobów poprawić stan pacjenta, przywrócić właściwą gospodarkę metaboliczną, a także dodać mu sił do przeprowadzenia kompleksowej terapii.

Dlaczego warto zdecydować się na odtrucie w naszym ośrodku?

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS oferuje dyskretne i skuteczne odtruwanie organizmu. Zapewniamy komfortowe warunki, w których każda osoba zmagająca się z chorobą alkoholową będzie mogła rozstać się z nałogiem pod specjalistyczną opieką medyczną i terapeutyczną. W zakresie detoksu alkoholowego zaufało nam już wielu pacjentów z całej Polski, w tym między innymi ze Szczecina. Wszystkim osobom gwarantujemy pełną dyskrecję na każdym etapie odtruwania.

Ocena 5 / 5. Głosy: 12

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami