Detoks alkoholowy – Grudziądz

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zaprasza wszystkich mieszkańców Grudziądza i okolic na detoks alkoholowy – oferujemy komfortowe warunki, profesjonalną opiekę medyczną i terapeutyczną oraz wysoką jakość świadczonych usług w rodzinnej atmosferze, w dyskretnej lokalizacji.

Aby walka z uzależnieniem od alkoholu nie miała wyłącznie powierzchownego charakteru i zakończyła się pełnym sukcesem, osoba uzależniona musi okazać mnóstwo silnej woli oraz odporności fizycznej i psychicznej. Wsparcie profesjonalnych terapeutów i lekarzy jest w tym aspekcie bardzo ważne, dlatego organizując detoks alkoholowy w naszym poznańskim ośrodku, współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, dysponującymi wieloletnim stażem w leczeniu uzależnień. Detoks alkoholowy w naszej placówce zwykle trwa od 3 do 5 dni, w których trakcie dokonywane są kompletne badania lekarskie, a osoba uzależniona poddawana jest kuracji farmakologicznej. Podawane jej środki mają za zadanie uśmierzyć ból i zminimalizować reakcje organizmu na odstawienie alkoholu. Jednocześnie, organizm pacjenta zostaje wzmocniony elektrolitami i właściwie odżywiony, aby przywrócić jego odpowiednie parametry. Efektem detoksu jest kontrolowane, bezpieczne przerwanie ciągu alkoholowego pod okiem specjalistów i osiągnięcie pełnej trzeźwości, niezbędnej do rozpoczęcia terapii odwykowej.

Indywidualnie projektowany detoks alkoholowy pozwala zminimalizować psychofizyczne skutki nagłego odstawienia alkoholu, takie jak:
  • bóle mięśni i stawów,
  • gorączka,
  • napady agresji, lęki,
  • odwodnienie organizmu,
  • rozdrażnienie, nudności, wymioty,
  • skurcze mięśni i wiele innych objawów towarzyszących zespołowi abstynencyjnemu.

Dyskretna lokalizacja, doświadczona kadra oraz komfortowe warunki pobytu, to tylko niektóre powody, dla których osoby uzależnione od alkoholu wybierają Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu na miejsce, w którym chcą odbyć detoks alkoholowy. Pozytywne opinie zadowolonych pacjentów oraz posiadane przez nas certyfikaty i wyróżnienia stanowią najlepszy dowód na wysoki standard opieki terapeutycznej.

Odtruwanie alkoholowe – Grudziądz

Osoby, które zdecydują się zapisać na detoks alkoholowy w naszym ośrodku, mogą liczyć na pełną dyskrecję i anonimowość. Chronimy dane osobowe naszych pacjentów, nie udostępniając ich żadnym zewnętrznym podmiotom. Dyskretna lokalizacja naszego ośrodka w zacisznej okolicy sprzyja zachowaniu poufności i rodzinnej atmosfery.

Mieszkasz na terenie Grudziądza lub innego miasta w województwie kujawsko-pomorskim i chcesz rozpocząć swoją walkę z uzależnieniem? Skontaktuj się z nami i zgłoś na detoks alkoholowy już dziś.

Ocena 5 / 5. Głosy: 7

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami