Detoks alkoholowy Gostyń

Uzależnienie od alkoholu nie jest wyłącznie problemem osoby zmagającej się z nałogiem. Z powodu alkoholizmu cierpią całe rodziny, rozpadowi ulegają więzi społeczne, czy relacje zawodowe. Walka z tym trudnym uzależnieniem stanowi poważne wyzwanie zarówno dla samego alkoholika, jak i dla jego najbliższego otoczenia. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS od lat zajmuje się leczeniem uzależnień, przeprowadzając detoks alkoholowy oraz pozostałe formy terapii. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich uzależnionych z Gostynia i okolic. Aby osoba uzależniona mogła podjąć skuteczną walkę z chorobą, jaką jest alkoholizm, niezbędna jest świadomość własnego nałogu i jego zgubnych konsekwencji. Osoby nałogowo pijące bardzo często starają się nie dostrzegać realnego problemu, jakim jest ich uzależnienie, przekonując wszystkich wokół (ale przede wszystkim samych siebie), że nie dzieje się nic złego. Tymczasem, choroba alkoholowa rozwija się przebiegle i podstępnie, a konsekwencje nadmiernego picia bywają tragiczne, zarówno dla osoby uzależnionej, jak i jej rodziny. Na szczęście, nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie walki o odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Prowadzony w naszym ośrodku detoks alkoholowy jest terapią o charakterze indywidualnym – jej przebieg i poszczególne elementy uwarunkowane są stanem zdrowia pacjenta, stopniem jego uzależnienia oraz wieloma innymi czynnikami natury osobistej. Indywidualne podejście pozwala dobrać optymalne metody terapeutyczne, co znacznie zwiększa szansę na sukces w walce z uzależnieniem.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS – dlaczego warto zapisać się na detoks alkoholowy:

  • pomożemy Ci przerwać ciąg alkoholowy i osiągnąć trzeźwość,
  • wykonamy wszystkie niezbędne badania lekarskie,
  • zapewnimy pełną dyskrecję i anonimowość,
  • otoczymy opieką doświadczonych terapeutów, lekarzy i specjalistów,
  • zastosujemy kurację farmakologiczną,
  • wzmocnimy, odżywimy i nawodnimy Twój organizm,
  • pomożemy osiągnąć stan wyciszenia i złagodzić skutki zespołu odstawiennego.

Jak przebiega detoks alkoholowy w ośrodku AGNUS?

Sukcesy terapeutyczne naszego ośrodka opierają się na zastosowaniu optymalnych metod leczenia alkoholizmu, dobieranych indywidualnie. Po przyjęciu na terapię osoby uzależnionej dokonywana jest kompleksowa diagnostyka stanu jej zdrowia, poprzez wykonanie niezbędnych badań lekarskich. Bardzo ważne jest również ogólne wzmocnienie organizmu wyniszczonego alkoholem i toksynami, a także wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej. Jednocześnie, w ramach trwającego 3-5 dni detoksu alkoholowego, pacjenci poddawani są kuracji farmakologicznej, pozwalającej złagodzić skutki przerwania ciągu alkoholowego i prowadzącej do ogólnej poprawy stanu zdrowia. Wszystkich mieszkańców Gostynia i okolic, zmagających się z uzależnieniem zapraszamy do skorzystania z oferty leczenia odwykowego w naszym ośrodku. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość, chroniąc dane osobowe naszych pacjentów. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjna lokalizacja w zacisznym rejonie Poznania, pomoże w odzyskaniu fizycznej i duchowej równowagi oraz pomoże nabrać sił, niezbędnych w dalszej walce z nałogiem.

Ocena 5 / 5. Głosy: 5

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami