Detoks alkoholowy Wielkopolska

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą w Poznaniu zaprasza wszystkie osoby z województwa wielkopolskiego, zmagające się z uzależnieniem od alkoholu do rozpoczęcia terapii pod opieką naszych specjalistów. Gwarantujemy detoks alkoholowy oraz terapię leczenia uzależnień dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjentów, z wykorzystaniem nowoczesnych, skutecznych i przyjaznych metod oraz rodzinną atmosferę. Uzależnienie od alkoholu jest jednym z tych nałogów, które najtrudniej pokonać. Jednocześnie, alkoholizm wywołuje drastyczne skutki zdrowotne, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychoemocjonalnej. Podstawą skutecznego leczenia alkoholizmu jest oczywiście uznanie problemu uzależnienia oraz akceptacja faktu, że problem ten dotyczy również nas samych. Mocne postanowienie poprawy jest pierwszym warunkiem wyjścia z nałogu, umożliwiając odtrucie alkoholowe organizmu i przygotowanie się do właściwej terapii. Świadczony w naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS w Poznaniu detoks alkoholowy obejmuje:
  • kompleksową diagnostykę stanu zdrowia osoby uzależnionej (badania lekarskie),
  • wzmocnienie organizmu, jego odpowiednie nawodnienie,
  • przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej,
  • kurację farmakologiczną łagodzącą psychiczne oraz fizyczne skutki odstawienia alkoholu.
Odtrucie alkoholowe trwa u nas od 3 do 5 dni i kończy się osiągnięciem całkowitej trzeźwości, która jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia właściwego leczenia choroby alkoholowej. Terapie indywidualne oraz grupowe również prowadzimy w naszym ośrodku, dlatego zachęcamy do skorzystania z pełnej oferty terapeutycznej.

Komfort i dyskrecja w zacisznej lokalizacji

Lokalizacja ośrodka sprzyja wyciszeniu, odzyskaniu wewnętrznej równowagi oraz zachowaniu dyskrecji i anonimowości naszych pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby przyjeżdżające do nas na detoks alkoholowy czuły się tu bezpiecznie i komfortowo, co pozytywnie wpływa na walkę z nałogiem. Jednocześnie gwarantujemy pełną poufność i ochronę danych osobowych, które nie są przekazywane do żadnych zewnętrznych baz i spisów i nie wydostają się poza mury naszego ośrodka.

Odtrucie alkoholowe – Wielkopolska

O komfort i prawidłowy przebieg terapii odwykowej w ośrodku AGNUS dbają doświadczeni, wysoko wykwalifikowani terapeuci oraz lekarze, podchodzący do swojej misji z pełnym profesjonalizmem oraz najwyższą starannością. Naszą siłą są indywidualne terapie detoksykacyjne, pozwalające wdrażać optymalne i skuteczne metody, dostosowane do stanu zdrowia, ogólnej kondycji oraz stadium uzależnienia pacjentów. Dzięki temu nasza terapia odwykowa charakteryzuje się znacznie większą skutecznością i jest bardziej efektywna niż w konkurencyjnych ośrodkach w Poznaniu i Wielkopolsce. Chcesz przerwać alkoholowy ciąg i podjąć kroki umożliwiające wyjście z nałogu? Szukasz skutecznego wsparcia w walce ze swoim uzależnieniem? Detoks alkoholowy w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą przy ul. Biskupińskiej 9h w Poznaniu pozwoli Ci złagodzić skutki odstawienia alkoholu i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Skontaktuj się z nami już dziś!

Ocena 5 / 5. Głosy: 1

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami