Detoks alkoholowy Pleszew

Osoby, które samotnie zmagają się z uzależnieniem od alkoholu, mają znacznie mniejsze szanse na wyjście z nałogu niż te, które otoczone są wsparciem rodziny, bliskich oraz profesjonalną opieką terapeutyczna i lekarską. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą w Poznaniu zaprasza na detoks alkoholowy wszystkich mieszkańców Pleszewa i okolic, zmagających się z problemem uzależnienia. Pomożemy Ci w przerwaniu ciągu alkoholowego, wyjściu z nałogu oraz odzyskaniu kontroli nad własnym życiem. Podstawowym problemem wielu alkoholików jest fakt, iż nie przyjmują oni do wiadomości własnego uzależnienia. Skutek jest zgubny – brak podejmowanych kroków, mających na celu wyjście z nałogu i dalsze picie, skutkujące negatywnymi, a często wręcz tragicznymi konsekwencjami. Dopiero uznanie własnego problemu daje realną szansę na rozpoczęcie walki z nałogiem i końcowy sukces. Pierwszym krokiem do całkowitego wyjścia z uzależnienia jest zaś detoks alkoholowy, prowadzący do całkowitego wytrzeźwienia organizmu. Odtruwanie alkoholowe prowadzone w naszym ośrodku ma formę kilkudniowej kuracji, której głównym celem jest kontrolowane przerwanie pijackiego ciągu. Osiągnięcie trzeźwości stanowi kluczowy warunek dla możliwości dalszej, właściwej terapii. W trakcie detoksu osoba uzależniona poddawana jest kompleksowym badaniom lekarskim, pozwalającym zdiagnozować stan jej zdrowia. Zastosowana kuracja farmakologiczna ma formę indywidualną, dopasowaną do potrzeb pacjenta. Jednocześnie odbudowie ulega równowaga wodno-elektrolitowa organizmu, tak bardzo zaburzona przez nadużywanie alkoholu. Organizm osoby uzależnionej zostaje wzmocniony i nawodniony, a podawane leki pozwalają minimalizować fizjologiczne i psychiczne skutki odstawienia alkoholu.

Zalety detoksu alkoholowego:

  • kompleksowa opieka lekarska i terapeutyczna,
  • komfortowe warunki pobytu w nowoczesnym, doskonale wyposażonym ośrodku,
  • indywidualny detoks alkoholowy – terapia dopasowana do pacjenta,
  • wyciszenie organizmu,
  • ograniczenie skutków tzw. zespołu odstawienniczego,
  • osiągnięcie trzeźwości oraz nabranie sił przed rozpoczęciem właściwej terapii.
To oczywiście tylko niektóre powody, z jakich warto rozpocząć detoks alkoholowy w naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS. Jego dyskretna lokalizacja na obrzeżach Poznania, w przepięknej i spokojnej okolicy, sprzyja wyciszeniu i koncentracji na walce z nałogiem. Jednocześnie, naszym pacjentom gwarantujemy pełną anonimowość – żadne dane osobowe uczestników terapii nie są przekazywane do zewnętrznych rejestrów.

Odtruwanie alkoholowe – Pleszew

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z Pleszewa i okolic, zmagające się z uzależnieniem na detoks alkoholowy w naszym ośrodku leczenia odwykowego. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz skuteczne metody terapeutyczne, stosowane przez doświadczonych specjalistów. Pozwól sobie pomóc. Wyjdź z nałogu i odzyskaj kontrolę nad własnym życiem.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami