Odtruwanie alkoholowe w naszym ośrodku

Kobieta na terapii alkoholowej

Opieka medyczna i odtrucie po alkoholu w Poznaniu

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS działający na co dzień w mieście Poznań specjalizuje się m.in. w odtruciach alkoholowych. To działania, które mają na celu przerwanie ciągów alkoholowych, często będące pierwszym kokiem do tego, aby powalczyć o życie w trzeźwości. Uzależnienie od alkoholu jest chorobą przewlekłą. Z naszej strony proponujemy odtrucie alkoholowe i dalsze leczenie nałogu. Posiadamy w tym zakresie grono najlepszych specjalistów – lekarzy, pielęgniarki oraz terapeutów. Odtruwanie alkoholowe w naszej placówce w Poznaniu odbywa się poprzez dożylne podawanie preparatów i leków, które mają na celu regenerację organizmu. Pozbycie się szkodliwych toksyn, substancji aktywnej i jej metabolitów, uzupełnienie niedoborów, jakie pojawiły się w zakresie składników odżywczych oraz przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej – to czynności, jakie mają miejsce podczas odtrucia po alkoholu.

Odtrucie alkoholowe – indywidualne dla każdego pacjenta

Nasza placówka świadczy odtrucia alkoholowe dla pacjentów przede wszystkim z Poznania oraz całej Wielkopolski. Odpowiednio zastosowane odtruwanie poalkoholowe i leczenie pomoże w efektywny sposób zlikwidować skutki zespołu abstynencyjnego. Każde odtrucie alkoholowe przeprowadzane jest indywidualnie zarówno pod względem długości, jak i podawanych środków, stopnia zatrucia, ogólnego stanu pacjenta. Ustalenie właściwych dawek możliwe jest na podstawie wstępnej diagnozy, jaką przechodzi każda osoba uzależniona, która trafi do naszej poznańskiej placówki.

W zakresie odtruć alkoholowych zaufało nam już wielu pacjentów z Poznania oraz innych miejsc w Polsce. Kolejnym krokiem, na jaki zdecydowali się po odtruciu po alkoholu, czyli po zregenerowaniu fizycznym organizmu, była terapia pod okiem specjalistów od uzależnienia alkoholowego. Gwarantujemy nie tylko odpowiednie warunki do przeprowadzenia odtruwania, ale także zachowanie anonimowości każdej osobie, która nie może poradzić sobie z nałogiem.

 

Nasza kadra

Pracująca na co dzień w ośrodku kadra to lekarze, psychologowie, psychiatrzy i terapeuci specjalizujący się w pomocy osobom z różnymi nałogami, w tym także z alkoholizmem. Służą oni swoim wsparciem, doświadczeniem oraz wiedzą pacjentom na każdym etapie walki z uzależnieniem. Dzięki nabytemu doświadczeniu w codziennym przebywaniu z osobami uzależnionymi świetnie rozumieją, jak trudny jest proces wychodzenia z nałogu. Nasi specjaliści mają na swoim koncie wiele sukcesów w pracy terapeutycznej. Po zakończeniu leczenia pacjenci mogą nadal korzystać z ich pomocy poprzez uczestnictwo np. w weekendowych warsztatach czy indywidualnych konsultacjach. Daria Rybarczyk – ZnanyLekarz.pl

Ocena 5 / 5. Głosy: 46

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami