Detoks alkoholowy Ostrzeszów

Alkoholizm to uzależnienie, które dotyka coraz większej liczby osób na całym świecie, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie i pozycję społeczną. Również w Polsce przybywa alkoholików, którzy nie radzą sobie ze swoim nałogiem bez pomocy. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS w Poznaniu zaprasza uzależnione osoby z Ostrzeszowa oraz innych miejscowości południowej Wielkopolski na detoks alkoholowy, stanowiący pierwszy krok do wyjścia z choroby alkoholowej. Aby uznać swój nałóg i przed samym sobą przyznać, że jest się osobą uzależnioną, potrzeba niezmiernie dużo odwagi i silnej woli. Jednocześnie, świadomość problemu stanowi jedyny warunek powodzenia w walce ze swoimi słabościami. W przypadku alkoholizmu wygląda to tak samo – dopóki osoba uzależniona nie przyzna, że ma realny kłopot, jakakolwiek terapia nie przyniesie skutku. Jeśli jednak zdajesz sobie sprawę z powagi własnego problemu, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Trwający od 3 do 5 dni detoks alkoholowy, przeprowadzany w naszym komfortowy, dyskretnie zlokalizowanym ośrodku na obrzeżach Poznania obejmuje następujące etapy:
  • kompleksową diagnostykę stanu zdrowia pacjenta poprzez wykonanie niezbędnych badań lekarskich,
  • wzmocnienie organizmu, jego nawodnienie oraz dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych,
  • przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej,
  • kurację farmakologiczną, ograniczającą fizyczne i psychiczne skutki odstawienia alkoholu.
Efektami detoksu alkoholowego są:
  • przerwanie ciągu alkoholowego w kontrolowanych warunkach,
  • wyciszenie organizmu,
  • uzyskanie trzeźwości, niezbędnej dla rozpoczęcia właściwej terapii,
  • ograniczenie negatywnych skutków tzw. zespołu odstawienniczego,
  • ogólna poprawa stanu zdrowia, kondycji oraz samopoczucia osoby uzależnionej.

Dyskrecja i anonimowość

Wybierając Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS na miejsce odtrucia alkoholowego, możesz mieć pewność pełnej dyskrecji oraz kompleksowej opieki ze strony naszych lekarzy i terapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Szczególną wagę przywiązujemy do tego, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Właśnie dlatego, chronimy ich dane osobowe i nie przekazujemy informacji o przebywających u nas osobach do żadnych zewnętrznych rejestrów, co gwarantuje pełną anonimowość i dyskrecję naszym pacjentom.

Odtruwanie alkoholowe – Ostrzeszów

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencyjnych ośrodków odwykowych, jest indywidualne podejście do pacjenta oraz dobór optymalnej formy terapii do stanu zdrowia i stopnia uzależnienia. Każdą z osób przebywających w naszym ośrodku otaczamy odpowiednią opieką, stwarzając jej indywidualne warunki do skutecznej walki z nałogiem alkoholowym. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrzeszowa oraz okolicznych miejscowości do skorzystania z naszych usług.

Ocena 5 / 5. Głosy: 1

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami