Lubelskie

Często wydaje się, że ta choroba dotyczy wyłącznie osób biednych, pochodzących z patologicznych rodzin i na ogół nieradzących sobie w życiu. Tymczasem problemy z nadmiernym spożywaniem napojów wysokoprocentowych mogą mieć również ludzie naprawdę dobrze zarabiających i świetnie prosperujących w codziennym życiu. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS proponuje profesjonalną terapię oraz detoks alkoholowy dla osób z lubelskiego, które próbują pokonać tę chorobę i wrócić do życia w trzeźwości.

Często osoba mająca problemy z alkoholem nawet nie zauważa, że coś jest nie tak lub też nie dopuszcza do siebie myśli o tym, że może sobie nie radzić z nałogiem. Istnieją jednak sygnały ostrzegawcze, które mogą świadczyć o tym, że potrzebna będzie profesjonalna terapia, a czasami nawet odtrucie alkoholowe. Należą do nich przede wszystkim:

  • picie w samotności;
  • prowadzenie pojazdów pomimo spożycia napojów wysokoprocentowych;
  • jednorazowe przyjmowanie więcej niże sto gramów alkoholu etylowego;
  • problemy przy próbach przypominania sobie wydarzeń z poprzedniego dnia;
  • dalsze przyjmowanie alkoholu pomimo ewidentnej szkodliwości dla stanu zdrowia;
  • nerwowość w przypadku braku dostępu do trunków.

To tylko kilka z przykładów pokazujących, że dana osoba może mieć duży problem. Pacjenci z województwa lubelskiego trafiający do ośrodka AGNUS w pierwszej kolejności badani są przez lekarza. Określa on, czy niezbędny jest detoks alkoholowy. Odtrucie przeprowadzane jest na miejscu, w placówce, w świetnie przygotowanych do tego celu pomieszczeniach. Pacjenci mogą mieć pewność, że otrzymają opiekę na każdym etapie tego procesu, które zazwyczaj trwa od trzech do pięciu dni i stanowi początek drogi ku odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.

 

Detoks alkoholowy to dopiero pierwszy, ale często niezbędny krok do rozpoczęcia właściwej terapii. Pacjenci z lubelskiego mogą mieć pewność, że zarówno odtrucie, jak i dalsze leczenie przeprowadzone w ośrodku AGNUS będzie w pełni profesjonalne, a podopieczni otrzymają opiekę i wsparcie, jakiego potrzebują. Co warto zaznaczyć, placówka oferuje zarówno pobyt stały, jak i spotkania w formie regularnych wizyt w ośrodku. Możliwa jest zarówno terapia indywidualna, jak i spotkania grupowe, nasi terapeuci są również do dyspozycji już po zakończeniu leczenia.

Szukając profesjonalnego odtrucia alkoholowego, warto skorzystać z usług ośrodka AGNUS. To właśnie tutaj detoks zostanie przeprowadzony całkowicie bezpiecznie, a przede wszystkim skutecznie.

Ocena 5 / 5. Głosy: 1

Jeszcze nie oceniono

Scroll to Top