Detoks alkoholowy Krotoszyn

Jak skutecznie i w bezpieczny sposób wyjść z nałogu alkoholowego? Odpowiedzi na tak postawione pytanie poszukuje coraz więcej osób w naszym kraju. Uzależnienie od alkoholu – zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio – jest problemem, który dotyka milionów Polaków i ich rodzin. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS przeprowadza indywidualną terapię detoksykacyjną, kierując swoją ofertę do wszystkich osób uzależnionych z Krotoszyna oraz okolic.

Indywidualnie prowadzany detoks alkoholowy

Podstawowym problemem uniemożliwiającym detoks alkoholowy oraz terapię leczenia uzależnień, jest brak uznania swojego nałogu przez alkoholika. Z reguły, osoby uzależnione mają złudne wrażenie kontroli. Niestety, bardzo często prowadzi to do tragicznych zdarzeń i osobistych tragedii – dopiero one „otwierają oczy” alkoholikom, uświadamiając im skalę problemu. W naszym ośrodku wykonujemy indywidualny detoks alkoholowy, w pełni dostosowany do stanu zdrowia pacjenta, jego potrzeb oraz stopnia uzależnienia. Pomagamy w kontrolowanym przerwaniu ciągu alkoholowego, dobierając właściwą formę kuracji farmakologicznej. Jednocześnie organizm osoby uzależnionej zostaje odpowiednio nawodniony, odżywiony oraz wzmocniony elektrolitami. Całości dopełnia kompleksowa diagnostyka stanu zdrowia w postaci szczegółowych badań lekarskich. Nasi pacjenci mogą liczyć na pełną anonimowość i dyskrecję, podczas przebywania w ośrodku. Nie przekazujemy do żadnych zewnętrznych rejestrów danych o tym, kto odbywa u nas leczenie oraz z jakim problemem się zmaga. Możesz być pewien, że nikt nie dowie się o tym, że zapisałeś się na detoks alkoholowy, jeśli sam o tym nie poinformujesz.

Odtruwanie alkoholowe – dlaczego ośrodek AGNUS?

  • kompleksowa opieka lekarska i terapeutyczna,
  • nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek,
  • pełna diagnostyka tanu zdrowia pacjenta,
  • stabilizacja gospodarki wodno-elektrolitowej i wzmocnienie organizmu,
  • indywidualnie dobrane metody leczenia,
  • dyskretna lokalizacja i pełna anonimowość,
  • rodzinna atmosfera.
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS zlokalizowany jet przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu. Jego dyskretne położenie sprawia, że nasi pacjenci czują się u nas komfortowo i mogą w pełni skupić się na trudnej walce z nałogiem. Detoks alkoholowy pozwala osobie uzależnionej przywrócić wewnętrzną równowagę, wyciszyć organizm oraz zminimalizować negatywne skutki odstawienia alkoholu. Jednocześnie, odtrucie pozwala przywrócić trzeźwość, będącą kluczowym warunkiem do rozpoczęcia właściwej terapii i wyjścia z uzależnienia.

Odtruwanie alkoholowe – Krotoszyn

Zapraszamy do skorzystania z oferty terapeutycznej naszego ośrodka wszystkich mieszkańców Krotoszyna oraz okolicznych miejscowości. W naszym ośrodku czeka na Ciebie przyjazna atmosfera, a komfortowe warunki oraz opieka doświadczonych specjalistów sprawią, że trudna walka z uzależnieniem stanie się łatwiejsza do zniesienia.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami