Detoks alkoholowy – Toruń

Chcesz podjąć skuteczną walkę z nałogiem alkoholowym? Potrzebujesz wsparcia profesjonalnej kadry lekarskiej i terapeutycznej. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu kieruje swoją ofertę do wszystkich mieszkańców Torunia i okolic, zmagających się z problemem uzależnienia od alkoholu. Wykonujemy detoks alkoholowy dostosowany do indywidualnych wymagań osoby uzależnionej, świadczymy również kompletną terapię leczenia uzależnień.

Osoby uzależnione od alkoholu często mają problem ze zrozumieniem dramatycznej sytuacji, w jakiej się znalazły. Bardzo trudno pogodzić się im z faktem, że nie mają kontroli nad nałogiem i nad swoim życiem. Próby interwencji ze strony bliskich często są nieskuteczne – tylko sam uzależniony może podjąć decyzję o pójściu na leczenie. Szansą na wyjście z choroby jest odpowiednio wdrożony detoks alkoholowy oraz następująca po nim terapia leczenia uzależnień, które wykonujemy w naszym poznańskim ośrodku Agnus. W trakcie 3-5 – dniowego odtrucia nasi pacjenci przechodzą szczegółową diagnostykę laboratoryjną, celem oceny ich stanu zdrowia oraz ogólnej kondycji fizycznej. Jednocześnie, osobie uzależnionej podawane są środki farmaceutyczne celem zminimalizowania negatywnych konsekwencji zespołu abstynenckiego, jej organizm zostaje odżywiony i nawodniony, a równowaga wodno-elektrolitowa przywrócona do właściwego stanu.

Dlaczego warto zdecydować się na detoks alkoholowy w naszym ośrodku:
  • kompleksowa opieka lekarska i terapeutyczna,
  • doświadczona, wykwalifikowana kadra specjalistów,
  • indywidualne metody leczenia,
  • przyjazna, rodzinna atmosfera,
  • komfortowe warunki pobytu, nowocześnie wyposażony ośrodek,
  • kompleksowe badania lekarskie,
  • poprawa parametrów organizmu poprzez podanie odpowiednich środków,
  • spełnienie warunku trzeźwości, koniecznego do rozpoczęcia właściwej terapii.

Osoby, które przebywają na detoksie alkoholowym w naszym ośrodku, mogą liczyć na pełną anonimowość i dyskrecję. Ze szczególną troską podchodzimy do tych kwestii, chroniąc dane osobowe naszych pacjentów i nie przekazując ich do zewnętrznych rejestrów. Zapewnieniu poufności sprzyja również dyskretna lokalizacja ośrodka, na obrzeżach Poznania, w otoczeniu zieleni, w spokojnej okolicy.

Ośrodek leczenie alkoholizmu – Toruń

Mieszkasz w Toruniu i chcesz rozpocząć walkę z chorobą alkoholową? Zapisz się na detoks alkoholowy, wybierając Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu. Zaufały nam tysiące pacjentów, którym pomogliśmy odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dołącz do nich już dziś.

Ocena 5 / 5. Głosy: 12

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami