Detoks alkoholowy Kielce

Mieszkasz w Kielcach lub województwie świętokrzyskim i chcesz skorzystać z profesjonalnej terapii uzależnień? Szukasz ośrodka, który zapewni Ci kompleksową pomoc i pozwoli odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS zaprasza wszystkie uzależnione osoby z Kielc i okolic na detoks alkoholowy oraz leczenie uzależnień w naszym ośrodku w Poznaniu. Zapewniamy nowoczesne, indywidualne metody terapeutyczne oraz najwyższy standard opieki w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.

Upływający czas jest największym przeciwnikiem wszystkich zmagających się z uzależnieniem i chorobą alkoholową. Im później przyznasz przed samym sobą, że masz problem z alkoholem, tym większe spustoszenie w Twoim organizmie spowoduje uzależnienie. Bardzo często pomoc, jaką oferują alkoholikowi jego bliscy i najbliższe otoczenie, okazuje się bezskuteczna właśnie dlatego, że osoba uzależniona nie chce dopuścić do siebie myśli, że tkwi w samym środku koszmaru, jakim jest nałóg alkoholowy. Jednak uznanie problemu jest kluczowe w kontekście rozpoczęcia skutecznej terapii antyalkoholowej, a detoks, czyli odtruwanie alkoholowe stanowi pierwszy krok w stronę wyjścia z nałogu i odzyskania kontroli nad własnym życiem, odebranej przez alkohol.

Odtruwanie alkoholowe – przebieg kuracji

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS oferuje wszystkim uzależnionym z Kielc i okolic kompleksowy detoks alkoholowy. Trwająca 3-5 dni terapia obejmuje:

  • pełną diagnostykę pacjenta wraz z niezbędnymi badaniami lekarskimi,
  • wzmocnienie organizmu płynami i witaminami,
  • stabilizację gospodarki wodno-elektrolitowej,
  • kurację farmakologiczną o wyciszającym działaniu,
  • profesjonalną opiekę terapeutyczną i lekarską.

Siłą naszego ośrodka jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, przejawiające się, m.in. w doborze skutecznych dla danego przypadku metod i form leczenia odwykowego. Detoks alkoholowy jest pierwszym poważnym krokiem na drodze do wyjścia z uzależnienia. Zapewnia spełnienie podstawowego warunku, jakim jest konieczność bycia trzeźwym w momencie rozpoczynania terapii alkoholowej. Jednocześnie, oczyszcza organizm z toksyn, przywracając równowagę i regulując zaburzone przez alkohol procesy życiowe. Kolejną zaletą odtrucia alkoholowego jest poprawa samopoczucia oraz świadomość, że pacjent wykonał solidną pracę, stanowiącą motywację do dalszej terapii.

Detoks alkoholowy – zapisz się już dziś!

Naszym pacjentom zapewnimy całkowitą anonimowość oraz pełną dyskrecję. Nie musisz obawiać się, że Twoje dane trafią do zewnętrznych rejestrów lub w jakikolwiek inny sposób przedostaną się poza mury ośrodka. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją oddają się swojej codziennej pracy. Decydując się na detoks alkoholowy w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS, zostaniesz otoczony opieką oraz wsparciem, niezbędnym do skutecznego przeciwstawiania się uzależnieniu, aż do całkowitego wyjścia z nałogu.

Ocena 5 / 5. Głosy: 5

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami