Detoks alkoholowy Rawicz

Miliony Polaków zmagają się z uzależnieniem od alkoholu. Ten zgubny nałóg często jest powodem rozpadu więzi rodzinnych, bankructwa i wielu osobistych tragedii. Wielu alkoholików, nawet pomimo szczerej chęci wyjścia z uzależnienia, bardzo często nie radzi sobie ze swoim problemem z uwagi na brak odpowiedniej pomocy ze strony otoczenia. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS z siedzibą w Poznaniu oferuje wszystkim uzależnionym osobom zamieszkującym Rawicz i okolice detoks alkoholowy oraz terapię, umożliwiająca wyjście z alkoholowego nałogu. Uznanie własnego uzależnienia to pierwszy krok w skutecznej walce nałogiem alkoholowym. Niestety, bardzo wielu alkoholików nie potrafi przed samym sobą przyznać, że problem uzależnienia od alkoholu jest ich osobistym problemem. Z reguły, nawet gdy najbliższe otoczenie dostrzega jego problemy i próbuje mu pomóc, sam uzależniony taką pomoc odrzuca, twierdząc, że „przecież wszystko jest w porządku”. Niestety, nie jest w porządku. Przerwanie ciągu alkoholowego, a następnie skuteczna walka o wyjście z nałogu mogą przynieść pożądany efekt wyłącznie wówczas, gdy alkoholik uzna swój problem i wykaże silną wolę, by podjąć zmagania ze swoim uzależnieniem. Odtruwanie alkoholowe przeprowadzane w naszym prywatnym ośrodku odwykowym ma charakter kompleksowy, a w trakcie detoksu nasi pacjenci mają zagwarantowaną:
  • profesjonalną opiekę ze strony doświadczonych terapeutów i lekarzy,
  • terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań,
  • pełną dyskrecję oraz anonimowość,
  • komfortowe warunki pobytu,
  • miłą, przyjazną atmosferę,
  • sprawdzone, skuteczne metody leczenia odwykowego.
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS zlokalizowany jest w dyskretnej okolicy, co pozwala naszym pacjentom czuć się u nas komfortowo i odzyskać wewnętrzną równowagę. Dane naszych pacjentów nie są przekazywane do żadnych zewnętrznych rejestrów, co oznacza, że każdy nasz pacjent może liczyć na pełną anonimowość. Naszym dodatkowym atutem jest doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu osób uzależnionych od alkoholu. Dzięki ich wiedzy i dobieranym indywidualnie metodom, przerwanie ciągu alkoholowego stanie się łatwiejsze do zniesienia i pozwoli rozpocząć właściwą terapię prowadzącą do wyjścia z nałogu.

Jak wygada detoks alkoholowy w ośrodku AGNUS?

Przeprowadzany w naszym ośrodku detoks alkoholowy, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Rawicza i okolic, ma charakter kompleksowy, co oznacza, że w trakcie trwającej od 3 do 5 dni kuracji, osoby uzależnione przechodzą pełen zakres niezbędnych badań lekarskich, ich organizm zostaje wzmocniony i nawodniony, co pozwala odbudować równowagę elektrolitową. Jednocześnie, przeprowadzana jest kuracja farmakologiczna, której efektem jest złagodzenie skutków tzw. zespołu odstawiennego. Mieszkasz w Rawiczu lub okolicy? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem, poprzez wyjście z uzależnienia? Czekamy na Ciebie w naszym nowoczesnym ośrodku przy ulicy Biskupińskiej 9h w Poznaniu.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami