Odtruwanie alkoholowe Łódź

Samotne próby wyjścia z alkoholizmu są nie tylko trudne, ale i niebezpieczne, dlatego wiele osób, także z Łodzi, zdecydowało się szukać pomocy w naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnień AGNUS w Poznaniu. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie, w tym indywidualne wykonanie detoksu. W leczeniu alkoholizmu stosujemy sprawdzone metody, zaczynając od kompleksowego odtrucia organizmu.

Dlaczego detoks jest konieczny?

Wskutek nadmiernego picia, a tym bardziej przechodzenia całych ciągów alkoholowych w organizmie gromadzą się toksyczne substancje, które prowadzą do niedoborów składników odżywczych, w tym minerałów i witamin. Dlatego zanim rozpocznie się właściwą terapię, potrzebne jest odtrucie. To, jak długi będzie detoks, zależy między innymi od:

  • czasu trwania tzw. ciągu alkoholowego,
  • stopnia zatrucia organizmu,
  • stanu fizyczne i psychicznego pacjenta.

Na co mogą liczyć pacjenci ośrodka AGNUS?

Współpraca z profesjonalnym zespołem medycznym i terapeutycznym umożliwia przerwanie ciągu alkoholowego. Dzięki temu, że leczenie zaczyna się od detoksu (odtrucia), można złagodzić skutki tzw. zespołu abstynencyjnego, który objawia się takimi dolegliwościami, jak:

  • bóle głowy,
  • drżenie ciała,
  • nudności i wymioty,
  • złe samopoczucie.

Indywidualnie prowadzone odtruwanie alkoholowe pozwala łagodniej przejść z etapu pozbywania się toksyn z organizmu do właściwej terapii.

Kiedy potrzebne jest przeprowadzenie odtrucia?

Zazwyczaj detoks alkoholowy wykonuje się u osób będących na etapie zaawansowanego uzależnienia. Są one wówczas pod opieką wykwalifikowanego personelu, który dba o to, aby podawane płyny oraz ewentualne środki farmakologiczne łagodziły objawy zespołu abstynencyjnego. To gwarantuje również bezpieczeństwo leczenia, a także skuteczniejsze przywrócenie właściwej gospodarki metabolicznej.

Dlaczego warto wybrać ośrodek AGNUS?

W naszym poznańskim ośrodku pacjenci z Łodzi znajdą warunki sprzyjające wychodzeniu z choroby alkoholowej. Zespół specjalistów wspiera i motywuje osoby uzależnione w walce z nałogiem. Jednocześnie sam obiekt oferuje szereg udogodnień, które uprzyjemniają spędzany tutaj czas. Gwarantujemy profesjonalne odtrucie organizmu i leczenie, jak i pełną dyskrecję.

Ocena 5 / 5. Głosy: 10

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami