Detoks alkoholowy Lipno

Życie w trzeźwości to stan, do którego wiele osób z Lipna zmagających się z nałogiem dąży, niestety często nieskutecznie. Dlatego właśnie AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia proponuje detoks alkoholowy oraz profesjonalnie przeprowadzoną terapię w nowocześnie wyposażonym ośrodku w Wielkopolsce. Dzięki kompleksowemu leczeniu oraz terapii pod okiem doświadczonych psychologów możliwe jest zerwanie z nałogiem raz na zawsze, a w efekcie powrót do normalnego życia.

Samodzielne próby odstawienia wysokoprocentowych trunków mogą być nieskuteczne, a przy tym bardzo nieprzyjemne, szczególnie w przypadkach długiego uzależnienia. Do najczęstszych objawów zalicza się:

  • bóle mięśni i ciała;
  • wymioty;
  • biegunki;
  • drgawki;
  • zaburzenia osobowości;
  • bezsenność;
  • rozdrażnienie, lęk i niepokój;
  • padaczkę;
  • depresję;
  • próby samobójcze.

Dlatego właśnie osobom uzależnionym mieszkającym w Lipnie poleca się profesjonalny detoks alkoholowy przeprowadzony w bezpiecznym warunkach w odpowiednio przygotowanym do tego prywatnym ośrodku. Sprawnie przeprowadzony przez doświadczony personel może sprawić, że tego typu nieprzyjemne, czasami też niebezpieczne objawy wystąpią w o wiele mniejszym stopniu lub też w ogóle. To właśnie AGNUS oferuje pacjentom stały dostęp do lekarzy, pielęgniarek oraz psychoterapeutów, którzy pomogą przejść przez ten trudny okres.

Efektem detoksu alkoholowego jest nawodnienie organizmu, dostarczenie niezbędnych witamin i składników mineralnych, a co chyba najważniejsze – usunięcie toksyn, które czasami gromadziły się w osobie chorej przez wiele lat. Dzięki temu pacjenci mogą w końcu poczuć się lepiej. Niestety, niektórzy chorzy czują się po nim na tyle dobrze, że uważają, iż dalej poradzą sobie już sami. Nic bardziej mylnego. Detoks alkoholowy to tak naprawdę tylko początek drogi. Bez dalszej dobrze przeprowadzonej terapii można łatwo znowu uzależnić się od napojów wysokoprocentowych. Dlatego też tak ważne jest, aby rozpocząć spotkania z psychologami – indywidualne lub też grupowe – dzięki którym możliwe będzie uświadomienie sobie, skąd wziął się nałóg i jak z nim walczyć.

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia proponuje osobom z Lipna zmagającym się z uzależnieniem kompleksową pomoc w przepięknie położonym ośrodku. To właśnie tutaj pacjenci przechodzący detoks alkoholowy i dalszą terapię będą mogli w spokoju oraz pełnym komforcie powrócić do zdrowia, a zarazem przygotować się do powrotu do codziennego życia – do swoich rodzin, pracy oraz przyjaciół.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami