Detoks alkoholowy Rzeszów

Uzależnienie od alkoholu to problem dotykający miliony Polaków. Wyjście z choroby alkoholowej nie jest łatwe, nie jest jednak niemożliwe. Wszystko zależy od silnej woli osoby uzależnionej oraz od profesjonalnej pomocy, jaka zostanie jej udzielona. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zaprasza wszystkie uzależnione osoby z Rzeszowa oraz okolic na detoks alkoholowy i terapię prowadzącą do wyjścia z nałogu alkoholowego.

Dopóki osoba uzależniona nie przyzna przez samym sobą, że problem nałogu alkoholowego dotyczy również jej i nie podejmie decyzji o chęci zmiany swojego życia, wyjście z choroby będzie bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Dopiero uznanie problemu alkoholowego może przyczynić się do wyjścia z uzależnienia i daje szansę na radykalną zmianę swojego życia na lepsze. Pierwszym krokiem do poprawy sytuacji jest przerwanie ciągu alkoholowego i odtrucie organizmu, popularnie określane jako detoks alkoholowy. Nasz ośrodek oferuje kilkudniową kurację detoksykacyjną, dzięki której organizm osoby uzależnionej zostanie nawodniony i odżywiony, wzmocniony witaminami i elektrolitami, a dzięki kuracji farmakologicznej, konsekwencje tzw. zespołu abstynencyjnego zostaną złagodzone. Detoks alkoholowy jest jednocześnie niezbędnym warunkiem do rozpoczęcia właściwej terapii i daje osobie uzależnionej motywację do dalszej pracy nad sobą.

Odtruwanie alkoholowe

W naszym ośrodku przeprowadzamy odtruwanie alkoholowe w nowoczesnych warunkach, korzystając z doskonale wyposażonego zaplecza, opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych lekarzy i terapeutów. Naszą siłą jest indywidualny detoks alkoholowy – leczenie dostosowane do potrzeb i sytuacji osoby uzależnionej. Wiemy, że każdy przypadek uzależnienia jest inny, a na leczenie trafiają osoby w różnym stadium choroby alkoholowej. Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach i chcesz – podobnie, jak wiele innych osób z Podkarpacia – skorzystać z oferty naszego ośrodka terapeutycznego, skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy:

  • profesjonalną kompleksową opiekę terapeutyczną i medyczną,
  • komfortowe warunki pobytu w nowoczesnym, dobrze wyposażonym ośrodku,
  • indywidualną terapię i detoks alkoholowy,
  • pełną anonimowość i dyskrecję,
  • przyjazną atmosferę w dyskretnie zlokalizowanym ośrodku na obrzeżach Poznania,
  • skuteczne metody leczenia alkoholizmu.

Decydując się na detoks alkoholowy w naszym ośrodku, masz szanse na kontrolowane przerwanie ciągu alkoholowego. Odtruwanie w zależności od potrzeb, może trwać 3-5 dni i obejmuje diagnostykę osoby uzależnionej, wraz z kompletem potrzebnych badań lekarskich, wzmocnienie i nawodnienie organizmu oraz kurację farmakologiczną, pozwalającą się wyciszyć i odzyskać wewnętrzną równowagę. Jednocześnie, detoks alkoholowy jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia właściwej terapii, którą również prowadzimy w naszym ośrodku. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem i zacznij leczenie już dziś.

 

Ocena 5 / 5. Głosy: 4

Jeszcze nie oceniono


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/platne/serwer153731/public_html/detoksalkoholowy.pl/wp-includes/functions.php on line 5379

Prywatny Ośrodek AGNUS
ul. Spławie 48
61-312 Poznań

telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Skontaktuj się z nami